پارچه رومبلی مخمل که موجب جوان شدن پیرزنی در هند شد

باب می‌گوید اشتباه بزرگی که مردم مرتکب می‌شوند این است که به این فکر نمی‌کنند که چگونه یک پارچه رومبلی مخمل یا چرم ممکن است در طول زمان کهنه شود.

برچسب را بررسی کنید و در نمایشگاه سؤالات خود را بپرسید تا در مورد محتوای مواد و نیازهای تمیز کردن اطلاعات پیدا کنید، سپس به این فکر کنید که برای محافظت از انتخاب خود چقدر آماده هستید.

پنج سال دیگر چگونه خواهد بود؟” باب می پرسد. “آیا همچنان چرم را دوست خواهید داشت زیرا پتینه ای زیبا از زندگی روزمره ایجاد می کند؟ آیا پارچه روکش را به طور مرتب جاروبرقی می کشید؟

آیا هنگام دوری از اتاق، پرده ها را می بندید یا از اتاق استفاده نمی کنید تا از محو شدن هایی که به طور طبیعی در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید رخ می دهد، جلوگیری کنید؟»

وقتی بزرگ شدم، من و برادرم اجازه ورود به اتاق نشیمن را نداشتیم. میچل می‌گوید این فقط برای شرکت بود. با این حال، امروزه مواد زیادی برای روکش وجود دارد که ظاهر خوب را با دوام مطابقت می دهد.

او می‌گوید: «برای کودکان و حیوانات خانگی و شاید دوستداران شراب قرمز ما مراقبت آسان از جیر مصنوعی یا دوام پارچه‌های داخلی و خارجی Sunbrella را دوست داریم.

ما همچنین از طرفداران پر و پا قرص اثاثه یا لوازم داخلی لغزنده هستیم. و چرم مضطرب عالی است – لازم نیست نگران خش یا خراش گاه به گاه باشید.

اگر خانه پرمشغله‌ای دارید، از گزینه‌های ظریف یا بافت‌دار مانند ابریشم دوری کنید، که می‌تواند باعث ایجاد کشش شود و در مورد لکه‌ها قابل بخشش نیست.

میچل می گوید: اگر بچه های آشفته و حیوانات خانگی نگران نباشند، «شما واقعاً می توانید آزادی خود را به رخ بکشید». برترین انتخاب های او: پشم کرکی تبتی و کتانی بلژیکی. او می‌گوید: «در حالی که کتانی بسیار بادوام است.

اما در رنگ‌های روشن‌تر آن سطحی از مقاومت در برابر لکه را که یک خانواده دوست‌دار بچه‌ها ممکن است به آن نیاز داشته باشد، ارائه نمی‌کند و ممکن است پس از استراحت زیاد ظاهری شفاف و بدون چروک نداشته باشد.

اگر نگران نگهداری (یا هزینه) هستید، همیشه می‌توانید از این پارچه‌های لوکس روی بالش‌ها استفاده کنید، که وقتی روزهای بهتری را دیدند یا روند جدیدی پیدا کردند، می‌توان آن‌ها را تعویض کرد.